Event Platform (2.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (64 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Description
sk: Popis

en: Articles
sk: Články

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: Category
sk: Kategória

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Schedule
sk: Plán

en: Event
sk: Podujatie

en: Unassign
sk: Odobrať

en: Attachment
sk: Príloha

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Score
sk: Skóre

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Authored by
sk: Autor

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Current
sk: Aktuálny

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Events
sk: Udalosti

en: Filters
sk: Filtre

en: Duration
sk: Trvanie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: minutes
sk: minúty

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Edit Info
sk: Upraviť informáciu

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: News
sk: Novinky

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Apply
sk: Použiť

en: Organization
sk: Firma

en: Offset
sk: Ofset

en: Decline
sk: Odmietnuť

en: event
sk: udalosť

en: Dates
sk: Dátumy

en: Generate
sk: Generovať

en: Flags
sk: Označenia

en: Webform submission
sk: Odoslanie webformulára

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh
