Event Platform (2.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (66 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Audience
fi: Yleisö

en: Articles
fi: Artikkelit

en: Action
fi: Toiminto

en: On
fi: Käytössä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Link
fi: Linkki

en: Category
fi: Kategoria

en: Feed
fi: Syöte

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Unassign
fi: Poista tilanteesta

en: Attachment
fi: Liite

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Score
fi: Tulos

en: Filter
fi: Suodatus

en: Location
fi: Sijainti

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: State
fi: Tila

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Level
fi: Taso

en: Duration
fi: Kesto

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Display Name
fi: Näkymän nimi

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Add to calendar
fi: Lisää kalenteriin

en: Session
fi: Sessio

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Apply
fi: Käytä

en: Event Name
fi: Tapahtuman nimi

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: When
fi: Milloin

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Decline
fi: Hylkää

en: event
fi: tapahtuma

en: Dates
fi: Päivämäärät

en: Generate
fi: Luo

en: Flags
fi: Liput

en: Webform submission
fi: Verkkolomakkeen lähetys

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
fi: Tekstin enimmäispituus on @limit merkkiä, josta jäljellä on <strong>@remaining</strong>
