Event Platform (2.0.3-rc1) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Title
af: Titel

en: Confirm
af: Bevestig

en: Description
af: Beskrywing

en: Audience
af: Gehoor

en: Articles
af: Artikels

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Link
af: Skakel

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Score
af: Punt

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Authored by
af: Geskep deur

en: News
af: Nuus

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
