Event Platform (2.0.3-rc1) - en to ca translation catalogue (69 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Confirm
ca: Confirma

en: Description
ca: Descripció

en: Audience
ca: Audiència

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Link
ca: Enllaç

en: Category
ca: Categoria

en: Feed
ca: Canal

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: True
ca: Cert

en: Default
ca: Per defecte

en: Schedule
ca: Planificar

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Unassign
ca: Desassigna

en: Attachment
ca: Adjunt

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Score
ca: Puntuació

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Current
ca: Actual

en: State
ca: Estat

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Filters
ca: Filtres

en: Duration
ca: Durada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Display Name
ca: Nom a mostrar

en: minutes
ca: minuts

en: Session
ca: Sessió

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: News
ca: Notícies

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Complete
ca: Finalitza

en: Apply
ca: Aplica

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: When
ca: Quan

en: Organization
ca: Organització

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Generate
ca: Genera

en: Flags
ca: Marcadors

en: Webform submission
ca: Enviament del Webform

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Sponsor
ca: Patrocinador

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: Master
ca: Mestre

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
ca: Contingut que pertany a cert terme de taxonomia.

en: Session Evaluation
ca: Avaluació de la sessió

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany
