Event Platform (2.0.3-rc1) - en to gl translation catalogue (59 entries)

en: Title
gl: Título

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Description
gl: Descrición

en: Audience
gl: Audiencia

en: Articles
gl: Artigos

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: Category
gl: Categoría

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: Default
gl: Predeterminado

en: Schedule
gl: Programación

en: Event
gl: Evento

en: Unassign
gl: Quitar asignación

en: Attachment
gl: Anexo

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Score
gl: Puntuación

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Authored by
gl: Creado por

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Current
gl: Actual

en: State
gl: Estado

en: Events
gl: Eventos

en: Filters
gl: Filtros

en: Duration
gl: Duración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Display Name
gl: Nome a amosar

en: Edit Info
gl: Activar Info

en: Session
gl: Sesión

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Complete
gl: Completa

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Dates
gl: Datas

en: Generate
gl: Xerar

en: Webform submission
gl: Envío de formulario

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: New Session
gl: Nova Sesión
