Event Platform (2.0.3-rc1) - en to he translation catalogue (71 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Confirm
he: אישור

en: Description
he: תיאור

en: Audience
he: קהל יעד

en: Articles
he: מאמרים

en: Action
he: פעולה

en: On
he: פעיל

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Link
he: קישור

en: Category
he: קטגוריה

en: Feed
he: פיד

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: True
he: אמת

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Schedule
he: תיזמון

en: URL
he: כתובת URL

en: Event
he: אירוע

en: Unassign
he: בטל הקצאה

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Score
he: ניקוד

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Current
he: נוכחי

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Events
he: אירועים

en: Filters
he: מסננים

en: Duration
he: משך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Display Name
he: שם התצוגה

en: Accepted
he: התקבלו

en: Session
he: תהליך

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: News
he: חדשות

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Complete
he: השלמה

en: Apply
he: החל

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: When
he: מתי

en: Organization
he: ארגון

en: Offset
he: היסט

en: Decline
he: דחייה

en: Dates
he: תאריכים

en: Sessions
he: מושבים

en: Flags
he: נעיצה לרשימות

en: - Any -
he: - הכל -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Sponsor
he: נותן חסות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Speaker(s)
he: מרצה/מרצים

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
he: התוכן מוגבל ל@limit תווים, נותרו: <strong>@remaining</strong>.
