Event Platform (2.0.3-rc1) - en to hr translation catalogue (42 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Description
hr: Opis

en: Articles
hr: Članci

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Link
hr: Poveznica

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: True
hr: Istina

en: Default
hr: Zadano

en: Event
hr: Događanje

en: Unassign
hr: Razdvoji

en: Attachment
hr: Prilog

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Score
hr: Rezultat

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Authored by
hr: Autor

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: Current
hr: Trenutno

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Filters
hr: Prečistači

en: Level
hr: Nivo

en: Duration
hr: Trajanje

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Session
hr: Sesija

en: Apply
hr: Primjeni

en: Dates
hr: Datumi

en: Asc
hr: Uzlazno
