Event Platform (2.0.3-rc1) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
