Event Platform (2.0.3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Articles
eo: Artikoloj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Unassign
eo: Malatribuigu

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Filters
eo: Filtroj
