Event Records (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Category
ca: Categoria

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Filter
ca: Filtra

en: Term
ca: Terme

en: Other
ca: Altres

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Entity
ca: Entitat

en: Changed
ca: Canviat

en: Date created
ca: Data creada

en: Default options
ca: Opcions predeterminades

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Values
ca: Valors

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Inserted
ca: Inserit

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
