Event Records (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Content
gl: Contido

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Category
gl: Categoría

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: Term
gl: Termo

en: Other
gl: Outro

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Deleted
gl: Borrado

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Entity
gl: Entidade

en: Changed
gl: Cambiado

en: Date created
gl: Data de creación

en: Default options
gl: Opcións predeterminadas

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Node deleted
gl: Nodo borrado

en: Values
gl: Valores

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Inserted
gl: Inserido

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Entity ID
gl: ID da entidade
