Event Records (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
