Event Records (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
