Event Records (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Default options
pa: ਮੁੱਢਲੀਆਂ ਚੋਣਾਂ
