Event Records (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Category
sk: Kategória

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Term
sk: Termín

en: Desc
sk: Zostupne

en: Other
sk: Ostatné

en: anonymous
sk: neprihlásený

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Entity
sk: Entita

en: Changed
sk: Zmenené

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Default options
sk: Predvolené nastavenia

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Offset
sk: Ofset

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Inserted
sk: Vložené

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Content entity
sk: Entita obsahu
