Event Records (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Entity type
sr: Тип ентитета
