Event Records (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Category
az: Kateqoriya

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Term
az: Termin

en: Desc
az: azaldın

en: Other
az: Digər

en: Sort by
az: Sırala

en: Deleted
az: Silindi

en: Workflow
az: İş axını

en: Entity
az: Entiti

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Default options
az: Defolt seçimlər

en: Values
az: Qiymətlər

en: Offset
az: Ofset

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Inserted
az: Daxil edilib

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
