Event Records (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Category
el: Κατηγορία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Term
el: Όρος

en: Desc
el: Φθί

en: Other
el: Άλλο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Entity
el: Οντότητα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Default options
el: Προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Inserted
el: Παρεμβολή

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Asc
el: Αύξ
