Event Records (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Category
eo: Kategorio

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Other
eo: Alia

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Deleted
eo: Forigita

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Default options
eo: Defaŭltaj agordoj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Inserted
eo: Enmetita

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
