Event Records (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Content
et: Sisu

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Category
et: Kategooria

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Filter
et: Filtreeri

en: Term
et: Termin

en: Desc
et: Kahanev

en: Other
et: Muu

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Workflow
et: Töövoog

en: Entity
et: Olem

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Default options
et: Vaikimisi valikud

en: Storage
et: Ladu

en: Values
et: Väärtused

en: Offset
et: Nihe

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Inserted
et: Sisestatud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Asc
et: Kasvav
