Event Records (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Default options
hy: Լռելայն ընտրանքներ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
