Event Records (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Filter
km: តម្រង

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Default options
km: ជម្រើស​លំនាំដើម

en: Inserted
km: ​បាន​បញ្ចូល
