Event Records (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Content
te: సారము

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Category
te: వర్గం

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Other
te: ఇతర

en: anonymous
te: అజ్ఞాత

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
