Event Records (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Category
ast: Categoría

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: Other
ast: Otru

en: Deleted
ast: Desaniciáu

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu

en: Date created
ast: Data de creación
