Event Records (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Category
bs: Kategorija

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Default options
bs: Defaultne opcije

en: Storage
bs: Pohrana
