Event Records (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Other
ka: სხვა

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: - All -
ka: - ყველა -
