Event Records (1.0.0-beta2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana
