Event Records (1.0.0-beta2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
