Event Records (1.0.0-beta2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
