Event Records (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Category
sq: Kategoria

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Other
sq: Tjetër

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: Default options
sq: Opsionet e prezgjedhura

en: Inserted
sq: Shtuar
