Event Records (1.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Category
af: Kategorie

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: Other
af: Ander

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Default options
af: Verstekopsies

en: Inserted
af: Ingevoeg

en: - All -
af: - Alle -
