Event Records (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Other
bo: གཞན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Default options
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གདམ་ཚན

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Inserted
bo: ནང་དུ་བཅུག་ཟིན་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
