Event Records (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Category
fi: Kategoria

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Term
fi: Termi

en: Other
fi: Muu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Default options
fi: Oletusasetukset

en: Storage
fi: Tallennus

en: Values
fi: Arvot

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Inserted
fi: Lisätty

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Saved
fi: Tallennettu

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu
