Event Records (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Category
lt: Kategorija

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Term
lt: Terminas

en: Other
lt: Kiti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Entity
lt: Esybė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Storage
lt: Saugykla

en: Values
lt: Reikšmės

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Inserted
lt: Įterptas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
