Event Records (1.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Category
nn: Kategori

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Filter
nn: Filtrer

en: Other
nn: Andre

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Deleted
nn: Sletta

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: - All -
nn: - Alle -
