Event Records (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Category
ro: Categorie

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Filter
ro: Filtru

en: Term
ro: Termen

en: Desc
ro: Descendent

en: Other
ro: Altele

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Deleted
ro: Șters

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Entity
ro: Entitate

en: Changed
ro: Schimbat

en: Date created
ro: Dată creată

en: Default options
ro: Opțiuni implicite

en: Storage
ro: Depozitare

en: Values
ro: Valori

en: Offset
ro: Decalaj

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Inserted
ro: Inserat

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Asc
ro: Ascendent
