Event Records (1.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (27 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Deleted
ta: நீக்கப்பட்டது

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Date created
ta: தேதி உருவாக்கப்பட்டது

en: Default options
ta: இயல்பான தெரிவுகள்

en: Values
ta: மதிப்பீடுகள்

en: Inserted
ta: உள்நுழைக்கப்பட்டது

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
