Event Records (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Category
cs: Kategorie

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Filter
cs: Filtr

en: Term
cs: Termín

en: Desc
cs: Sestupně

en: Other
cs: Jiné

en: anonymous
cs: anonym

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Changed
cs: Změněno

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Default options
cs: Výchozí nastavení

en: Storage
cs: Ukládání

en: Values
cs: Hodnoty

en: Offset
cs: Posun

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Inserted
cs: Vloženo

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Asc
cs: Vzestupně
