Event Records (1.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Content
is: Innihald

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Category
is: Bólkur

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Filtur

en: Other
is: Annað

en: Deleted
is: Strikað

en: Workflow
is: Arbeiðsgongd

en: Date created
is: Stovningardagur

en: Default options
is: Standard møguleikar

en: Inserted
is: Skotið inn
