Event Records (1.0.0-beta4) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Content
kk: Контент

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Category
kk: Категория

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Other
kk: Басқа

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Default options
kk: Әдепкі параметрлер

en: Inserted
kk: Ендірілді
