Event Records (1.0.0-beta4) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Other
ug: باشقا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Default options
ug: سۈكۈت تاللاشلار

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Saved
ug: ساقلاندى
