Event Records (1.0.0-beta5) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Content
da: Indhold

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Category
da: Kategori

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Other
da: Anden

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Deleted
da: Slettet

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Changed
da: Ændret

en: Date created
da: Dato oprettet

en: Default options
da: Standardindstillinger

en: Storage
da: Lagring

en: Node deleted
da: Indholdselement slettet

en: Values
da: Værdier

en: Offset
da: Forskydning

en: Entity type
da: Entity-type

en: Inserted
da: Indsat

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
