Event Records (1.0.0-beta5) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Content
os: Мидис

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Category
os: Категори

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
