Event Records (1.0.0-beta5) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Category
sl: Kategorija

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Default options
sl: Privzete možnosti

en: Inserted
sl: Vnešeno
