Event Records (1.0.0-beta6) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Other
gu: અન્ય

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Cron
gu: ક્રોન

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Default options
gu: મૂળભૂત વિકલ્પો

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
