Event Records (1.0.0-beta6) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Category
lv: Kategorija

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Term
lv: Termins

en: Desc
lv: Dilst.

en: Other
lv: Citi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Entity
lv: Entītija

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Default options
lv: Noklusējuma iespējas

en: Node deleted
lv: Ieraksts izdzēsts

en: Values
lv: Vērtības

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Inserted
lv: Pievienots

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
