Events Theme (2.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Header
es: Encabezado

en: Left sidebar
es: Barra lateral izquierda

en: Right sidebar
es: Barra lateral derecha

en: Footer First
es: Primer pie
