Events Theme (2.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Banner
ja: バナー

en: Instagram
ja: インスタグラム
