Events Log Track (3.0.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: File
is: Skrá

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Format
is: Stílsnið

en: Path
is: Slóð

en: Menu
is: Valmynd

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Statistics
is: Tölfræði

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: Comment
is: Ummæli

en: Filter
is: Sía

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: About
is: Um
