Events Log Track (3.0.0) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: IP
kn: IP(ಐಪಿ)

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
